Organigrama

Kontseilu errektorea

Aitzol ARRIOLA BADIOLA
Lehendakaria
elgoibar@elgoibarikastola.eus
Jon LIZARRALDE MURUAMENDIARAZ
Lehendakari ordea
elgoibar@elgoibarikastola.eus
JOANA RODRIGUEZ GOROSTEGUI
Idazkaria
jrodriguez@elgoibarikastola.eus
ENERITZ AZKUE BASURKO
Bazkide erabiltzailea
JUDITH LOYOLA BASTERRETXEA
Bazkide erabiltzailea
BEÑAT BILBAO ELUSTONDO
Bazkide erabiltzailea
LEIRE ZALDUA LOPEZ
Bazkide erabiltzailea
MARIA LASA SAN MARTIN
Lan bazkidea
OLATZ URIGUENA LANDA
Lan bazkidea
IERA LARRAÑAGA EGIGUREN
Lan bazkidea
MIRARI ARANBARRI ARREGI
Lan bazkidea
IERA LARRAÑAGA ALBERDI
Lan bazkidea

Zuzendaritza taldea

JABIER LARRAÑAGA ALBERDI
Zuzendaria
jabierlarra@elgoibarikastola.eus
ITZIAR ONDARRA GALDOS
Zuzendariordea
iondarra@elgoibarikastola.eus
OLATZ ALBARRAN FRANCO
Administrazio burua
olatzalbarran@elgoibarikastola.eus
MAIDER GARITANO PAGALDAI
Ikasketa burua
mgaritano@elgoibarikastola.eus
XABIER ALTUBE ARANBURUZABALA
Idazkari akademikoa
xaltube@elgoibarikastola.eus

Eremu desberdinetako arduradunak

JON LIZARRALDE
Lurralde ordezkaria
IERA LARRAÑAGA ALBERDI
Ikastolaren eguneko koordinatzailea
MARIA LASA
Ikastolaren eguneko koordinatzailea
IERA LARRAÑAGA EGIGUREN
Pilota eguneko, Jose Gurrutxaga Kroseko eta Mendi Irteeren koordinatzailea
OLATZ URIGUENA
Pilota eguneko, Jose Gurrutxaga Kroseko eta Mendi Irteeren koordinatzailea
AITZOL ARRIOLA
Pilota eguneko, Jose Gurrutxaga Kroseko eta Mendi Irteeren koordinatzailea
MIRARI ARANBARRI
Txosnako koordinatzailea
JUDITH LOIOLA
Txosnako koordinatzailea
AITZOL ARRIOLA
GKOB-ko koordinatzailea
BEÑAT BILBAO
GKOB-ko koordinatzailea
MIKEL AROSA
Kudeaketa Aurreratua
marosa@elgoibarikastola.eus
ANA ZIORRAGA
Eskola Agenda 30
aziorraga@elgoibarikastola.eus
XABIER ALTUBE
Hizkuntz Proiektua
xaltube@elgoibarikastola.eus
MIRARI ARRIZABALAGA
Pausoz Pauso HH
marrizabalaga@elgoibarikastola.eus
IERA LARRAÑAGA EGIGUREN
Pausoz Pauso HH
ilarranaga@elgoibarikastola.eus
MARIA FERREIRO
EKI-DBH
mferreiro@elgoibarikastola.eus
JON ALBISU
EKI-LH
jalbisu@elgoibarikastola.eus
IBAN ABAL
IKT
iabal@elgoibarikastola.eus
ITZIAR ETXANIZ
Eskolaz Kanpoko Jardunak
itetxaniz@elgoibarikastola.eus
JON ALBISU
Eskola Kirola
jalbisu@elgoibarikastola.eus
IDOIA GUINEA
Aubixa
iguinea@elgoibarikastola.eus
MIRARI ARRIZABALAGA
Zerbitzuak
marrizabalaga@elgoibarikastola.eus
AMAGOIA ALBERDI
Jangela
amagoiaalberdin@elgoibarikastola.eus
OLATZ ALBARRAN
Administrazio eremua
oalbarran@elgoibarikastola.eus
MIKEL ZENGOTITA
Baliabideak
mzengotita@elgoibarikastola.eus
MIRARI ARANBARRI
Segurtasuna
maranbarri@elgoibarikastola.eus
ANE AGIRREGOMEZKORTA
Garbitze lanak
aagir@elgoibarikastola.eus

HH 00 - Lan taldea

Mirari Arrizabalaga
Arduraduna
miarrizabalaga@elgoibarikastola.eus
NAIRA DE PABLO
Hezitzailea
ndepablo@elgoibarikastola.eus
Leire Egaña
Hezitzailea
legana@elgoibarikastola.eus

HH 01 - Lan taldea

Mirari Arrizabalaga
Arduraduna
miarrizabalaga@elgoibarikastola.eus
Amagoia Alberdi
Hezitzailea
amagoiaalberdi@elgoibarikastola.eus
Maialen Bastida
Hezitzailea
mbastida@elgoibarikastola.eus
Oihane Gardoki
Hezitzailea
ogardoki@elgoibarikastola.eus

HH 02 - Lan taldea

Mirari Arrizabalaga
Arduraduna
miarrizabalaga@elgoibarikastola.eus
Ikurne Aranbarri
Hezitzailea
iaranbarri@elgoibarikastola.eus
LOINAZ POLO
Hezitzailea
lopolo@elgoibarikastola.eus
Amaia Alberdi
Hezitzailea
amalberdi@elgoibarikastola.eus
Nerea Irusta
Hezitzailea
nirusta@elgoibarikastola.eus

HH 03 - Lan taldea

Iera Larrañaga Egiguren
Arduraduna
ilarranaga@elgoibarikastola.eus
Amaia Plaza
Hezitzailea
aplaza@elgoibarikastola.eus
Mirari Urain
Hezitzailea
murain@elgoibarikastola.eus
Joseba Sagasta
Hezitzailea
jsagasta@elgoibarikastola.eus

HH 04 - Lan taldea

Iera Larrañaga Egiguren
Arduraduna
ilarranaga@elgoibarikastola.eus
Maialen Salaberria
Hezitzailea
msalaberria@elgoibarikastola.eus
Itziar Etxaniz
Hezitzailea
itetxaniz@elgoibarikastola.eus
Nerea Mugerza
Hezitzailea
nemugerza@elgoibarikastola.eus
Andere Alkorta
Hezitzailea
aalkorta@elgoibarikastola.eus
Joseba Sagasta
Hezitzailea
jsagasta@elgoibarikastola.eus

HH 05 - Lan taldea

Iera Larrañaga Egiguren
Arduraduna
ilarranaga@elgoibarikastola.eus
Andere Alkorta
Hezitzailea
aalkorta@elgoibarikastola.eus
Elsa Sanchez
Hezitzailea
esanchez@elgoibarikastola.eus
Lara Urain
Hezitzailea
lurain@elgoibarikastola.eus
Maialen Salaberria
Hezitzailea
msalaberria@elgoibarikastola.eus
Itziar Etxaniz
Hezitzailea
itetxaniz@elgoibarikastola.eus
Nerea Mugerza
Hezitzailea
nemugerza@elgoibarikastola.eus
Joseba Sagasta
Hezitzailea
jsagasta@elgoibarikastola.eus

LH 1 - Lan taldea

Jon Albisu
Arduraduna
jalbisu@elgoibarikastola.eus
Ane Larrañaga
Irakaslea
alarranaga@elgoibarikastola.eus
Bidatz Azpiazu
Irakaslea
bazpiazu@elgoibarikastola.eus
Ainhoa Mugertza
Irakaslea
amugerza@elgoibarikastola.eus
Ainhoa Dorado
Irakaslea
adorado@elgoibarikastola.eus

LH 2 - Lan taldea

Jon Albisu
Arduraduna
jalbisu@elgoibarikastola.eus
Mikel Juaristi
Irakaslea
mjuaristi@elgoibarikastola.eus
Iñigo Etxebarria
Irakaslea
ietxebarria@elgoibarikastola.eus
Amaia Unamuno
Irakaslea
aunamuno@elgoibarikastola.eus
Estitxu Perea
Irakaslea
eperea@elgoibarikastola.eus
Joseba Sagasta
Irakaslea
jsagasta@elgoibarikastola.eus

LH 3 - Lan taldea

Jon Albisu
Arduraduna
jalbisu@elgoibarikastola.eus
Oihane Iparragirre
Irakaslea
oiparragirre@elgoibarikastola.eus
Idoia Guinea
Irakaslea
iguinea@elgoibarikastola.eus
Nora Miguez
Irakaslea
nmiguez@elgoibarikastola.eus
Iratxe Aiastui
Irakaslea
iaiastui@elgoibarikastola.eus
Joseba Sagasta
Irakaslea
jsagasta@elgoibarikastola.eus

LH 4 - Lan taldea

Jon Albisu
Arduraduna
jalbisu@elgoibarikastola.eus
Ane Espilla
Irakaslea
aespilla@elgoibarikastola.eus
Iera Larrañaga Alberdi
Irakaslea
ielarranaga@elgoibarikastola.eus
Maria Lasa
Irakaslea
mlasa@elgoibarikastola.eus

LH 5 - Lan taldea

Jon Albisu
Arduraduna
jalbisu@elgoibarikastola.eus
Amaia Palacios
Irakaslea
apalacios@elgoibarikastola.eus
Mikel Arosa
Irakaslea
marosa@elgoibarikastola.eus
Asier Beldarrain
Irakaslea
abeldarrain@elgoibarikastola.eus
Iratxe Aiastui
Irakaslea
iaiastui@elgoibarikastola.eus

LH 6 - Lan taldea

Jon Albisu
Arduraduna
jalbisu@elgoibarikastola.eus
Uxue Amondarain
Irakaslea
uamondarain@elgoibarikastola.eus
Jon Ander Iriondo
Irakaslea
jairiondo@elgoibarikastola.eus
Ane Iñiguez
Irakaslea
ainiguez@elgoibarikastola.eus
Iratxe Aiastui
Irakaslea
iaiastui@elgoibarikastola.eus
Nuria Revuelta
Irakaslea
nrevuelta@elgoibarikastola.eus

DBH 1 - Lan taldea

Maria Ferreiro
Arduraduna
mferreiro@elgoibarikastola.eus
Alejandra Iriondo
Irakaslea
alejandrairiondo@elgoibarikastola.eus
Ana Ziorraga
Irakaslea
aziorraga@elgoibarikastola.eus
Patxi Larrea
Irakaslea
plarrea@elgoibarikastola.eus
Alberto Iriondo
Irakaslea
aliriondo@elgoibarikastola.eus
Miren Arrate Arrieta
Irakaslea
maarrieta@elgoibarikastola.eus
Unai Etxeberria
Irakaslea
unaietxeberria@elgoibarikastola.eus
Kristina Bernal
Irakaslea
kbernal@elgoibarikastola.eus
Oihane Gardoki
Irakaslea
ogardoki@elgoibarikastola.eus
Nuria Revuelta
Irakaslea
nrevuelta@elgoibarikastola.eus

DBH 2 - Lan taldea

Maria Ferreiro
Arduraduna
mferreiro@elgoibarikastola.eus
Fran Urias
Irakaslea
furias@elgoibarikastola.eus
Maddi Mujika
Irakaslea
mmujika@elgoibarikastola.eus
Alberto Iriondo
Irakaslea
aliriondo@elgoibarikastola.eus
Alejandra Iriondo
Irakaslea
alejandrairiondo@elgoibarikastola.eus
Haizea Telleria
Irakaslea
hatelleria@elgoibarikastola.eus
David Calderon
Irakaslea
dcalderon@elgoibarikastola.eus
Unai Etxeberria
Irakaslea
unaietxeberria@elgoibarikastola.eus
Miren Arrate Arrieta
Irakaslea
maarrieta@elgoibarikastola.eus
Estitxu Perea
Irakaslea
eperea@elgoibarikastola.eus
Itziar Ondarra
Irakaslea
iondarra@elgoibarikastola.eus

DBH 3 - Lan taldea

Maria Ferreiro
Arduraduna
mferreiro@elgoibarikastola.eus
Miren Agirrezabal
Irakaslea
magirrezabal@elgoibarikastola.eus
Olatz Mateos
Irakaslea
omateos@elgoibarikastola.eus
Miren Lahoz
Irakaslea
mlahoz@elgoibarikastola.eus
David Calderon
Irakaslea
dcalderon@elgoibarikastola.eus
Unai Etxeberria
Irakaslea
unaietxeberria@elgoibarikastola.eus
Eneritz Iturbe
Irakaslea
eneritzi@elgoibarikastola.eus
Patxi Larrea
Irakaslea
plarrea@elgoibarikastola.eus
Alejandra Iriondo
Irakaslea
alejandrairiondo@elgoibarikastola.eus
Maite Lopez
Irakaslea
maitelopez@elgoibarikastola.eus
Kristina Bernal
Irakaslea
kbernal@elgoibarikastola.eus

DBH 4 - Lan taldea

Maria Ferreiro
Arduraduna
mferreiro@elgoibarikastola.eus
Itziar Yeregui
Irakaslea
iyeregui@elgoibarikastola.eus
Eneritz Iturbe
Irakaslea
eneritzi@elgoibarikastola.eus
Haizea Telleria
Irakaslea
hatelleria@elgoibarikastola.eus
Maite Lopez
Irakaslea
maitelopez@elgoibarikastola.eus
Miren Lahoz
Irakaslea
mlahoz@elgoibarikastola.eus
Maider Garitano
Irakaslea
mgaritano@elgoibarikastola.eus
Olatz Mateos
Irakaslea
omateos@elgoibarikastola.eus
Patxi Larrea
Irakaslea
plarrea@elgoibarikastola.eus
Xabier Altube
Irakaslea
xaltube@elgoibarikastola.eus

Orientazio Departamentua

Ane Saenz
Arduraduna
asaenz@elgoibarikastola.eus
Ion VAZQUEZ
HBG-DBH
ivazquez@elgoibarikastola.eus
Julen salaberria
HBG-LH
jsalaberria@elgoibarikastola.eus

GURASOEN KONTSEILUAREN ORDEZKARITZA BATZORDEA 21-22

AITZOL ARRIOLA BADIOLA
Errektore kontseilutik
BEÑAT BILBAO ELUSTONDO
Errektore kontseilutik
AINHOA MENDIBIL
Idazkaria
RAMÓN REDONDO
Guraso kontseilutik (HH)
AINHOA MENDIBIL
Guraso kontseilutik (HH)
OIHANA LARREA
Guraso kontseilutik (HH)
INGA SEGUROLA
Guraso kontseilutik (HH)
LORE BEREZIARTUA
Guraso kontseilutik (LH)
OLATZ IBARRA
Guraso kontseilutik (LH)
JOSEBA ANDONI ASTORKITZA
Guraso kontseilutik (LH)
SUSANA GONZALEZ
Guraso kontseilutik (LH)
AURITZE MAIORA
Guraso kontseilutik (LH)
MAIDER OTAL
Guraso kontseilutik (LH)
LEIRE LEIARISTI
Guraso kontseilutik (DBH)
ELISABETE OSORO
Guraso kontseilutik (DBH)
AINHOA ONDARRA
Guraso kontseilutik (DBH)
NAGORE IRURETA
Guraso kontseilutik (DBH)

Guraso kontseilua

RAMÓN REDONDO
HH02A
IVAN BARRENETXEA
HH02A
ZURIÑE CASTELOS
HH02B
IDOIA EPELDE
HH02B
CRISTINA CONDE
HH02C
IRAITZ SOLABARRIETA
HH02C
AINHOA MENDIBIL
HH03A
EIDER IRIONDO
HH03A
AINHOA ANDONEGI
HH03B
INES SEGURA
HH03B
ZURIÑE HERRERO
HH03C
IBANA LOIOLA
HH03C
MAITANE ONDARRA
HH04A
MIRIAM LIZARRALDE
HH04A
OIHANA LARREA
HH04B
BETSABE FERNANDEZ
HH04B
MIREN BELZA
HH04C
OIHANA APELLANIZ
HH04C
NEREA OTXOA
HH05A
CARMEN MORALES
HH05A
INGA SEGUROLA
HH05B
AMAIA LARIZ
HH05B
JUDITH ZABALA
HH05C
KRISTINA LOPEZ
HH05C
MIKEL ARMENDIA
LH 1A
AITOR OLASOLO
LH 1A
ITZIAR GARCIA
DBH 1B
MIRIAM IRIONDO
LH 1B
LORE BEREZIARTUA
LH 1C
REBECA ESTEBAN
LH 1C
OLATZ IBARRA
LH 2A
GOIZANE ARANBERRI
LH 2A
IGOR ARRIOLA
LH 2B
EIDER EGUREN
LH 2B
GORKA CAMPOS
LH 2C
IDURRE RAMOS
LH 2C
PEDRO MARI BERDONCES
LH 3A
LIA ARANO
LH 3A
ANE MIREN BARANDELA
LH 3B
JOSEBA ANDONI ASTORKITZA
LH 3B
ALMUDENA ISLA
LH 3C
AINARA MUGERTZA
LH 3C
SUSANA GONZALEZ
LH 4A
ANA ISABEL RUIZ
LH 4A
AINHOA ALBERDI
LH 4B
MIREN ETXEBERRIA
LH 4B
LEIRE MORLA
LH 4C
ASIER ITURRIAGAETXEBERRIA
LH 4C
IBAN MARURI
LH 5A
SUSANA MARTINEZ
LH 5A
AURITZE MAIORA
LH 5B
MIREN SAENZ
LH 5B
JULEN IRIZAR
LH 5C
ASIER IRURETA
LH 5C
ÁLVARO BLANCO
LH 6A
MANU LEDO
LH 6A
MAIDER OTAL
LH 6B
AMAIA CASTRO
LH 6B
JOSE LUIS DIEZ
LH 6C
NAIARA CORBILLON
LH 6C
ANDONI ARREGI
DBH 1A
NORA RODRIGUEZ
DBH 1A
SILVIA PALOMINO
DBH 1B
LEIRE LEIARISTI
DBH 1B
AINHOA GONZALEZ
DBH 1C
ANE IRIONDO
DBH 1C
DORLETA AROZENA
DBH 2A
ATSEGIN UZURIAGA
DBH 2A
EKAITZ BASKARAN
DBH 2B
OLATZ OÑEDERRA
DBH 2B
PATXI BEITIA
DBH 2C
ELISABETE OSORO
DBH 2C
IÑIGO BEREZIARTUA
DBH 3A
MARIJOSE MARTIN
DBH 3A
CRISTINA NEIRA
DBH 3B
XABIER CEARSOLO
DBH 3B
MAITANE CID
DBH 3C
AINHOA ONDARRA
DBH 3C
ASIER SASIAIN
DBH 4A
ALICIA IGLESIAS
DBH 4A
NAGORE IRURETA
DBH 4B
LUTXI ARREGI
DBH 4B
ELENA ETXARRI
DBH 4C
MARIA JESUS MANCISIDOR
DBH 4C

Gizarte kontseilua

Bidatz Azpiazu
Lehendakaria (lan bazkidea)
Oihane Gardoki
Idazkaria (lan bazkidea)
Oihane Iparragirre
Lan bazkidea
Kristina Bernal
Lan bazkidea

Errekurtso batzordea

Ales Arrieta Jauregi
Lehendakaria (bazkide onuraduna)
Zigor Esnaola Barrutia
Idazkaria (bazkide onuraduna)
Ibon Arriola Badiola
Bokala (bazkide onuraduna)
Asier Etxaniz Egiguren
Bokala (bazkide onuraduna)
Txus Alzaga Ansola
Bokala (bazkide onuraduna)

Zaintza batzordea

Maider Garitano Pagaldai
Lehendakaria-Idazkaria (lan bazkidea)
Amaia Epelde Sanchez
Bazkide onuraduna
Gaizka Iglesias Husillos
Bazkide onuraduna
Elsa Sanchez Oñederra
Lan bazkidea
Taldea Gaiak Zikloak Talde arduraduna Ikastolako arduraduna
Genero berdintasuna  

HH

LH

DBH

Nagore Irureta

eigk.komunikazioa@elgoibarikastola.eus

Xabier Altube

xaltube@elgoibarikastola.eus

Ikastolen proiektua  

HH

LH

DBH

Auritze Maiora

eigk.gizarteratzea@elgoibarikastola.eus

Xabier Altube

xaltube@elgoibarikastola.eus

Idazkaritza GKOBren funtzionamendua prozedimentu batean jaso eta lan taldeen kudeaketa

HH

LH

DBH

Ainhoa Mendibil

eigk.idazkaria@elgoibarikastola.eus

eigk.antolamentua@elgoibarikastola.eus

Xabier Altube

xaltube@elgoibarikastola.eus